ANSMANN WiLine 1 – bezprzewodowe ładowanie smartfonów Qi

Indukcyjna ładowarka ze zintegrowanym wskaźnikiem LED

Jeśli masz już dość plątaniny kabli i chcesz ładować swój smartfon kładąc go po prostu na ładowarce, to ładowarka Ansmann WiLine 1 jest najbardziej odpowiednim produktem.  Indukcyjna ładowarka łączy w sobie prostotę obsługi z najwyższą elegancją. Zintegrowany wskaźnik LED informuje o statusie procesu ładowania. Po całkowitym naładowaniu, proces ładowania zostanie automatycznie zakończony.

 

Ekstremalnie płaska

Dzięki swojej bardzo płaskiej budowie, WiLine 1 jest nie tylko eleganckim sprzętem w domu, ale także idealnie nadaje się do podróży, do biura, na krótkie lub dłuższe wypady  itp.

Ansmann WiLine 1

Kompatybilna z wszystkimi smartfonami Qi

Ansmann WiLine 1 ładuje wszystkie smartfony wyprodukowane w standardzie Qi. Poniżej zamieszczamy zestawienie kompatybilnych urządzeń. Wiele smartfonów można ładować bezprzewodowo bezpośrednio, inne za pośrednictwem nakładki Qi a jeszcze inne za pośrednictwem odbiorników Qi.

 

Kabel micro USB – USB w komplecie

Ładowarka jest dostarczana z kabelkiem micro USB – USB. Za pomocą tego kabelka WiLine 1 możemy połączyć z ładowarką USB lub także z laptopem.

Ansmann WiLine 1 w opakowaniu

 

Efektywność ładowania: ≤70%

Efektywność ładowania wynosi ≤70% co stanowi bardzo dobry rezultat.

 

Jak działa bezprzewodowe ładowanie?

Aby indukcyjne ładowanie mogło zaistnieć, potrzebny jest odbiornik (urządzenie zgodne z Qi) oraz nadajnik (ładowarka zgodna z Qi). Zgodny ze standardem Qi smartfon wystarczy położyć bezpośrednio na ładowarce WiLine 1. Przesył mocy odbywa się za pomocą cewek generujących pole magnetyczne. Proces ładowania rozpoczyna i kończy się automatycznie, a jest status jest sygnalizowany przez wskaźnik LED.

 

Czym jest Qi?

Qi to określenie chińskie i oznacza życiową energię. Równocześnie jest to oznaczenie nowego, uniwersalnego standardu bezprzewodowego ładowania urządzeń zasilanych akumulatorowo (np. smartfony itp.).

 

Kompatybilne urządzenia

Bez odbiornika:

Nokia Lumia 1520, Lumia 930, Lumia 928, Lumia 920, Lumia 830, Lumia 735 / Google Nexus 4, Nexus 5, Nexus 7 / HTC X8, Droid DNA / LG Optimum G Pro, Optimus Vu 2

Z odbiornikiem:

Samsung Galaxy S5, Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy Note 3, Galaxy Note 2, Droid Charge / Nokia Lumia 1020, Lumia 925, Lumia 822, Lumia 820, Lumia 810, Lumia 720 / iPhone 5, 5S, 5C / LG G3, G2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *