ANSMANN PowerBank 2200

Kto tego nie zna: jesteś w drodze, wskaźnik poziomu naładowania akumulatora w telefonie jest blisko zera a w zasięgu wzroku nie ma żadnego gniazdka elektrycznego. Dokładnie dla rozwiązania takich problematycznych sytuacji Ansmann wprowadza na rynek praktyczne i zarazem stylowe rozwiązanie.
Ansmann PowerBank 2200 to wysokiej jakości akumulator w aluminiowej obudowie, który nadaje się do mobilnego ładowania takich urządzeń USB jak smartfony, nawigacje, odtwarzacze MP3 i inne urządzenia, które można ładować poprzez USB. Dzięki pojemności 2200mAh i  mocy wyjściowej 1000mA (przy 5V) ten mały pakiet mocy, szybko i sprawnie ładuje wielokrotnie mobilne urządzenia.

ansmann_powerbank_2200
Ładowarka Ansmann PowerBank 2200 do ładowania urządzeń USB.

Wbudowana w urządzenie ochrona przed przeładowaniem dba o to, aby PowerBank automatycznie wyłączyć niezwłocznie po naładowaniu podłączonego urządzenia.
PowerBank jest wyposażony w 2 złącza USB: standardowe do oddawania energii oraz micro USB do przyjmowania (ponownego ładowania własnego) energii z PC lub gniazdka. Wielofunkcyjna kontrolka diodowa informuje zarówno o aktualnym stanie ładowania jak i o pojmeności akumulatora.
Wyposażony w kabel micro-USB, PowerBank jest idealnym, eleganckim zabezpieczeniem dodatkowej energii do mobilnych urządzeń USB. Zarówno w podróży, na wycieczce, w kinie czy na plaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarze “ANSMANN PowerBank 2200”