PRAKTICA luxmedia 16-Z24 S

PRAKTICA luxmedia 16-Z24 S

Mimo swojej kompaktowej konstrukcji, najnowsza PRAKTICA luxmedia 16-Z24 S dysponuje 24-ro krotnym zoomem optycznym. W przeliczeniu na format małoobrazkowy 35mm, ogniskowa obiektywu obejmuje zakres od 25mm do 600mm, co w perfekcyjnej współpracy z 16-to milionową matrycą umożliwia umieszczenie  na zdjęciach nawet drobnych szczegółów znacznie oddalonych obiektów.

PRAKTICA luxmedia 16-Z24 S

Łatwo, szybko i w sposób nieskomplikowany, za pomocą jednego przycisku,  możemy zmienić naszą luxmedię 16-Z24 S w kamerę video, która rejestruje filmy w rozdzielczości HD (720p). Duży (3 calowy), o wysokiej rozdzielczości  monitor TFT LCD aparatu sprawia, że przeglądanie zdjęć i filmów to czysta przyjemność.

Najnowsza PRAKTICA luxmedia 16-Z24 S została wyposażona w optyczną stabilizację obrazu oraz w śledzący auto fokus (AF-Tracking), który nieustannie koryguje nastawienie ostrości.  To funkcja, która znakomicie sprawdza się w wielu różnych sytuacjach, jak np. podczas fotografowania bawiących się dzieci, zwierząt, czy też krajobrazu podczas jazdy samochodem. Auto fokus cały czas podąża za poruszającym się obiektem aż do momentu całkowitego naciśnięcia spustu.

Luxmedia 16-Z24 S oferuje także możliwość fotografowania z odległości zaledwie 2 cm, dzięki czemu małe obiekty stają się duże i wyraźne. Super makro pozwala na wypełnienie kadru bardzo małymi obiektami lub drobnymi szczegółami.

PRAKTICA luxmedia 16-Z24 S jest dostępny w kolorze czarnym i czerwonym. W komplecie z aparatem dołączane są m.in. akumulator litowo-jonowy, ładowarka i kilka innych przydatnych drobiazgów.

PRAKTICA luxmedia 16-Z24 S czerwony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *