Ansmann

Zajmując się od wielu lat branżą fotograficzną, rozumiemy jak mało kto, jak ważna jest dla nas wszystkich energia. Jeśli chcemy korzystać z aparatu, to musimy zadbać o dobrej jakości zasilanie. Nieważne, czy chodzi o akumulatory NiMH czy o akumulatory litowo-jonowe, czy też o zwykłe baterie alkaliczne lub baterie litowe, źródło energii musi być sprawne i najwyższej jakości. Dlatego asortyment naszego sklepu internetowego zawiera produkty marki ANSMANN – renomowanego niemieckiego producenta mobilnej energii.

ANSMANNOferta produktowa marki ANSMANN jest bardzo obszerna i mieści wiele różnych produktów związanych z mobilną energią. Poczynając od baterii alkalicznych w różnych rozmiarach, poprzez baterie litowe i baterie cynkowo-powietrzne do aparatów słuchowych, dalej poprzez akumulatory NiMH oraz Li-Ion do wielu cyfrowych aparatów fotograficznych i kamer video różnych producentów, aż po silniki elektryczne służące do napędzania rowerów elektrycznych.

ANSMANN A-CAN BP 820
Akumulator litowo-jonowy Ansmann A-Can BP820

Marka ANSMANN oferuje także szeroki asortyment ładowarek do akumulatorów, wśród których uplasowane są produkty dla niemal wszystkich grup odbiorców. Nawet najmniej zaawansowane technologicznie ładowarki wyposażone są w mechanizmy zabezpieczające akumulatory przed przeładowaniem, a sprzęt dla wymagających, to już właściwie stacje ładująco-pielęgnujące. Dostępne są także ładowarki do niezwykle popularnych dziś urządzeń USB.

Ładowarka Ansmann Powerline4Pro
Ładowarka ANSMANN PowerLine 4 Pro

W ofercie marki ANSMANN znajdziemy także uniwersalne, stabilizowane zasilacze sieciowe do różnych urządzeń. Zasilacze te mają różną moc i różną wydajność, czyli dla każdego coś miłego.

Kolejnym sektorem produktowym marki ANSMANN to latarki. Dysponujemy tu najzwyklejszymi latarkami, przydatnymi w zasadzie każdym domu albo w każdym samochodzie. Ale dostępne są także latarki dla bardziej wymagających użytkowników, a także latarki taktyczne. Te ostatnie są wodoszczelne i odporne na upadki i uderzenia. Ofertę poszerzają coraz bardziej popularne, świetnie sprawdzające się podczas różnych aktywności latarki czołowe oraz reflektory robocze do zastosowań profesjonalnych.

ANSMANN Agent 5
Latarka taktyczna ANSMANN Agent 5 LED