Nowa PRAKTICA luxmedia 18-Z36 C

Nasz najnowszy aparat, to PRAKTICA luxmedia 18-Z36 C, kolejny zaawansowany aparat typu bridge z dużym zoomem. Aparat został wyposażony w nowoczesną matrycę CMOS – BSI. Największymi zaletami tej matrycy jest duża prędkość, z jaką aparat moŻe wykonywać zdjęcia seryjne. Kolejną bardzo cenną zaletą matrycy CMOS – BSI to znacznie poprawiona czułość.

PRAKTICA luxmedia 18-Z36 C jest w stanie dzięki temu zarejestrować materiał video w rozdzielczości Full HD (1920×1080) z prędkością 60 klatek na sekundę. Możeliwe jest także wykonanie serii 10 zdjeć na sekundę przy pełnej rozdzielczości 18 milionów pikseli.  Luxmedia 18-Z36 C jest wyposażona w 36-cio krotny zoom optyczny oraz optyczny system stabilizacji obrazu.

Szerokie spektrum funkcji, które dostępne są w naszej nowej luxmedii 18-Z36 C to solidna propozycja zarówno dla początkującego pasjonata fotografowania, jak i dla użytkowników zaawansowanych. Oprócz inteligentnego trybu Scena aparat oferuje m.in. tryb HDR oraz możliwość wykonywania zdjęć panoramicznych. Dla użytkowników, którzy najchętniej  pracują blisko obiektu nieocenione okaże się makro z dystansu 1cm.

Aparat wyposażony został w uchylany 3″ monitor, co zdecydowanie podnosi komfort fotografowania w niektórych sytuacjach, a ponad to możemy skorzystać z wbudowanego w aparat wizjera elektronicznego.

Jak zwykle w komplecie z aparatem dostarczane są najpotrzebniejsze akcesoria, jak kabel HDMI, USB/TV, etui oraz dużej pojemności akumulator litowo-jonowy (1700mAh) i ładowarka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *