PRAKTICA luxmedia 16-Z21 C – nowość

PRAKTICA luxmedia 16-Z21 C

BSI (beckside illumination) to najnowszej generacji technologia sensora CMOS, dzięki której praca z aparatem wyposażonym w ten sensor przybiera nowe znaczenie. Praca w trudnych warunkach oświetleniowych nie jest już udręką, zdjęcia mniej szumią, a przetwarzanie danych jest znacznie szybsze.

PRAKTICA luxmedia 16-Z21 C to nasz najnowszy aparat, który został wyposażony w sensor o tylnym podświetleniu CMOS-BSI. Aparat realizuje zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 16 milionów pikseli. Możliwe są także zdjęcia seryjne z prędkością 10 klatek na sek. Obiektyw z 21-krotnym zoomem optycznym daje dodatkowo możliwość wykonania zdjęć w trybie super makro od 1 cm.

Oprócz wielu programów tematycznych użytkownik ma do dyspozycji także tryby manualne, tryb scena inteligentna, tryb HDR i jeszcze kilka innych możliwości. Z całą pewnością wielu użytkowników naszej nowej luxmedii 16-Z21 C doceni fakt, że aparat dysponuje także optyczną stabilizacją obrazu.

Luxmedia 16-Z21 C, to dzięki sensorowi CMOS-BSI także bardzo sprawna kamera video. Rozdzielczość filmów Full HD (1080p) może być realizowana z prędkością 30fps lub także 60fps. Ale niejeden użytkownik chętnie skorzysta także z video highspeed 240fps w niskiej rozdzielczości lub możliwości wykonania zdjęcia podczas filmowania. Nie wspominając już o możliwości łączenia plików video w jeden film.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *