BRAUN JUMPER promocja

Kamera sportowa Braun Jumper

Okres świąteczny to czas, kiedy mamy sporo różnych spraw na głowie. Oprócz zwykłych codziennych zajęć dochodzą nam jeszcze zajęcia związane z przygotowaniami do świąt. Jedną z takich nadprogramowych spraw są prezenty. Zależy nam przecież, aby wszyscy nasi najbliżsi byli jak najbardziej zadowoleni.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was prezent w postaci kodu rabatowego na naszą najnowszą kamerę sportową: Braun Jumper.

Kamera sportowa BRAUN JUMPER

Kamerka jest mała i bardzo lekka, a filmy, które rejestruje są w jakości HD 720p. W komplecie z kamera jest obudowa wodoszczelna, którą można zanurzyć do głębokości 3 metrów. Dodatkowo w komplecie jest system mocowania kamerki na kasku i na kierownicy roweru lub motocykla.

BRAUN JUMPER obudowa wodoszczelna i system mocowania
BRAUN JUMPER obudowa wodoszczelna i system mocowania

Podczas zakupu warto przemyśleć od razu także zakup karty pamięci, bez której obdarowany nie będzie mógł rejestrować żadnych obrazów.

I wracając do konkretów, nasz prezent to kod rabatowy o wartości 50,- złotych. Zamiast 249,95 zł,  za kamerę Braun Jumper zapłacisz 199,95 zł, jeśli w procesie zamawiania w naszym sklepie wpiszesz w pole kody rabatowe następujący kod: rabat_50_pln

Promocja jest ograniczona czasowo od 19.12.2014 do 31.12.2014. Jest także drugie ograniczenie. Na tę promocję przygotowaliśmy 20 sztuk tej kamerki a jeden użytkownik może kupić maksymalnie 5 szt.

Link do strony naszego sklepu z kamerą, na której możesz skorzystać z naszej promocji: BRAUN JUMPER.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *