Najnowsze akcesoria PRAKTICA foto-video.

Konwerter 0,45x

 

Jednym z naszych najnowszych produktów jest konwerter szerokokątny 0,45x do aparatów fotograficznych i kamer video. Konwerter skraca ogniskową obiektywu, przez co poszerza kąt widzenia.

Konwerter mocowany jest na obiektywie kamery za pomocą gwintu 37mm i można na nim zamocować filtr 49mm. Dodatkowo w komplecie mamy reduktor z gwintu  M37 na M27 co czyni konwerter jeszcze bardziej uniwersalnym. Optyka konwertera jest wielokrotnie powlekana, przykład zastosowania: kamera PRAKTICA DVC 10.10 FHD.

 

Lampa video VL35

PRAKTICA VL35 to 45-cio LED-owa lampa do oświetlania otoczenia podczas fotografowania i filmowania. Lampa mocowana jest do gwintu na statyw, w czym pomocna jest dołączona do kompletu specjalna szyna. Moc wyjściowa lampy to 3W, co daje efektywnie obszar ok. 5m. Kąt oświetlania wynosi 46º a przy założonym dyfuzorze aż 60º.

PRAKTICA VL35 dzięki dołączonym do kompletu kolorowym filtrom charakteryzuje się zmienną temperaturą barw (3200K / 5200K). Zasilanie lampy dokonuje się poprzez zintegrowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 2500mAh a czas pracy wynosi ok. 180 min. W komplecie oprócz filtrów i szyny dostarczana jest także ładowarka.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *