Fotomarket

To jest strona na blogu naszego sklepu – fotomarket.

Nasze główne zajęcie, to dystrybucja i obsługa serwisowa sprzętu fotograficznego marki PRAKTICA. Sprzęt fotograficzny, to bardzo ogólne pojęcie, pod którym tak na prawdę kryje się kilka grup towarowych: aparaty fotograficzne, kamery, ramki, lornetki, lunety i akcesoria.

PRAKTICA

Zajmujemy się także marką ANSMANN – to światowy lider w branży, którą najogólniej można nazwać mobilną energią. Czyli akumulatorki NiMH, akumulatory Li-Ion, ładowarki do obu technologii, baterie alkaliczne, baterie litowe, zasilacze, ładowarki do urządzeń mobilnych, latarki. Od niedawna pojawiają się w asortymencie ANSMANN coraz to nowe produkty z segmentu Life Style, jak np. ładowarka indykcyjna do iPhone, nakładki ochronne na iPhone – bez i ze zintegrowanym dodatkowym akumulatorem. A wszystko fantastycznie wykończone.

ANSMANN

Kolejną marką, której produkty mamy w naszej ofercie jest BRAUN PHOTOTECHNIK. To niemiecka firma zajmująca się branżą foto od wielu lat. Obecnie w ofercie marki Braun dostępne są ramki cyfrowe z ekranami LCD oraz LED w rozmiarach od 7″ do 52″. Ponadto oferta zawiera filtry optyczne, lornetki, kamery sportowe, skanery negatywów, statywy i wiele innych akcesoriów dla fotoamatorów. Najnowszy asortyment marki Braun stanowią tablety.

image002